Ecole de commerce IBSc

IBSc International Business School, yüksek kaliteli eğitim sunan ve geleceğin liderlerini iş dünyasında başarıya hazırlayan tanınmış bir eğitim kurumudur. Çin’den 252 öğrencimiz eğitimlerini başarıyla tamamlayarak sertifikalarını aldı.

Olağanüstü öğretim kadrosu, gelişmiş kaynakları ve deneyimsel öğrenmeye verdiği önemle Uluslararası İşletme Okulu, öğrencileri günümüzün rekabetçi ortamında başarılı bir şekilde iş yapmak için gerekli bilgi, beceri ve bağlantılarla donatan kapsamlı bir eğitim sağlar.

IBSc International Business School ayrıca araştırma ve yeniliği aktif olarak destekler ve öğrencilere mentorluk desteği sağlayarak araştırmaya, start-up’lara ve girişimciliğe katılmaya teşvik eder.

Burada bilgi ve başarıya giden yolu sadece Çinli öğrenciler bulmuyor. Okul, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için bir bilgi ve deneyim kaynağıdır. Farklı kültürel ve mesleki geçmişlerden gelen öğrenciler, fikir alışverişini ve iş dünyasına yönelik farklı yaklaşımların anlaşılmasını teşvik eden küresel bir topluluk oluşturur.

Rekabet gücünü ve hızla değişen piyasa koşullarına uyum sağlama yeteneğini kanıtlamış mezunlarımızla gurur duyuyoruz. Başarı hikayeleri IBSc International Business School için en iyi tavsiyedir ve geleceğin iş liderlerinin küresel ailesinin bir parçası olmak isteyen yeni öğrencileri ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

DES PROGRAMMES DE FORMATION

Programme Durée
Cours de préparation au MBA 90 heures
Cours “Mini MBA” / Cours MBA de base 120 heures
MBA Management Général 60 heures
MBA Gestion Financière 60 heures
MBA Gestion des Ventes et du Marketing 60 heures
MBA Ressources Humaines 60 heures
MBA Entrepreneuriat 60 heures
MBA Développement Durable des Entreprises 60 heures

Vérification du certificat

    DEMANDE D'ADMISSION

    Créez votre histoire de réussite personnelle ! Remplissez le formulaire de candidature et ouvrez de nouveaux horizons
    Vérification de l'invitation