Нас запитують

 • Оригінал та копія документа про попередню освіту з консульською легалізацією/апостилем;
 • Оригінал та копія додатка до документа про освіту з відомостями про успішність з консульською легалізацією/апостилем; свідоцтво про народження;
 • Медична довідка про стан здоров’я;
 • Копія паспорта документа;
 • Розмір фото 3х4 см
Для того, щоб отримати візу, вам потрібно відвідати країну, де є посольство країни, де ви подаєте заяву, і подати заяву звідти. Повний список посольств і консульств дивіться на сайті Міністерства закордонних справ цієї країни
Ні. Лише студентська віза (тип D) дає право на в’їзд для навчання. Для отримання візи потрібен офіційний лист-запрошення та наказ про зарахування від університету.
Це офіційне запрошення від університету на навчання. Щоб подати заявку на запрошення, необхідно заповнити форму, надіслати нам фото паспорта та документ про попередню освіту з консульською легалізацією/апостилем. Решту зробимо ми.
Оформлення документа займає від п’яти до десяти робочих днів, залежно від обраного вами університету. Після чого вам призначають іспит або онлайн-співбесіду, після чого університет виставляє рахунок на оплату навчання.
Це залежить від країни, для якої видається віза. Зазвичай процес отримання візи займає близько десяти робочих днів. Іноді він може бути продовжений до 30 робочих днів.
В Україні кожному іноземному студенту після зарахування надається місце в гуртожитку. Вартість проживання в гуртожитку становить $35-60 на місяць в залежності від обраного університету для офлайн-зарахування..
Ми працюємо тільки з ВНЗ IV рівня акредитації. Ці університети видають диплом європейського зразка, який визнається в усіх розвинених країнах світу.
Після зарахування кожному іноземному студенту надається місце в гуртожитку. Вартість проживання в гуртожитку коливається від $50 на місяць, в залежності від обраного університету та країни.

  ЗАЯВКА НА ВСТУП

  Створи свою особисту історію успіху! Заповни заявку на вступ та відкрий нові горизонти
  Перевірка запрошень