ТОП-5 університетів Польші

Здобуття вищої освіти в Литві престижне завдяки його якості та міжнародному визнанню. Важко виділити найкращі вищі навчальні заклади Литви, кожен із них має свої переваги та особливості.

Загалом у країні 22 вищі навчальні заклади, 8 з яких є приватними. Серед найкращих вузів країни можна виділити такі вузи:
Вільнюський університет

 

 

 

 

 

 

 

Вільнюський університет, заснований у 1579 році, є найстарішим та одним із найбільших навчальних закладів Литви. Включено до рейтингу найкращих вишів 2008 року, чим підтвердив свій авторитет не лише у країнах Балтії, а й у всьому світі.

Одним з головних вкладів у світову науку є дослідження, що проводяться вченими університету в різних областях, від лазерної фізики та біохімії до лінгвістики.

Сьогодні в університеті навчається понад 20 000 студентів, із них понад 1 200 іноземців. Навчальний процес здійснюють понад 3600 співробітників, у тому числі близько 1300 викладачів та 256 професорів.

До складу Вільнюського університету входять 12 факультетів, 7 інститутів, 4 науково-дослідні центри, 2 лікарні, музеї, сучасна бібліотека, астрономічна обсерваторія, ботанічний сад. Багато програм представлені англійською мовою.

 

Університет Вітовта Великого

 

 

 

 

 

 

 

Одним із найпрестижніших навчальних закладів Литви є Університет Вітовта Великого, розташований у місті Каунас, який вважається другим за значимістю у країні після міста Вільнюс.

Університет Вітовта Великого входить до 3% найкращих університетів світу. Дата заснування – 1922 рік. Університет пропонує утворення світового рівня на основі унікальної моделі, розробленої Гарвардським університетом. Більше 80% професорсько-викладацького складу Університету Вітовта Великого мають вчений ступінь і мають високу кваліфікацію, що дозволяє поєднувати теорію та практику в навчальному процесі. Співпрацює з більш ніж 470 університетами світу, пропонуючи програми обміну чи стажування.

Університет має сучасну інфраструктуру – аудиторії, комп’ютерні класи, лабораторії, бібліотеку, спортивні споруди. Бездротовий інтернет WI-FI працює на 95% території цього вишу. До складу навчального закладу входить 10 факультетів, які розташовані у 17 корпусах. Для студентів збудовано 3 гуртожитки на більш ніж 900 місць. Пропонується навчання за 51 програмою бакалаврату та 55 програмами магістратури, у тому числі англійською мовою. Окрім того, університет пропонує понад 30 інтенсивних мовних курсів.

 

 

    ЗАЯВКА НА ВСТУП

    Створи свою особисту історію успіху! Заповни заявку на вступ та відкрий нові горизонти
    Перевірка запрошень