Переваги навчання в Україні

Україна з її щедрою гостинністю та чудовою природою – країна, де процвітає європейська система освіти. Сьогодні українські виші відкриті для більш ніж 75 тисяч іноземних студентів із 152 різних країн світу, і це число постійно зростає!

Система вищої освіти в Україні охоплює навчальні заклади різної акредитації: коледжі, інститути, університети та академії, які випускають кваліфікованих спеціалістів у різних галузях. Іноземні студенти не тільки набувають теоретичних знань, а й набувають цінних практичних навичок.

Завдяки визначному професорсько-викладацькому складу, інноваційним методам викладання та постійному вдосконаленню системи освіти українські виші випускають справжніх професіоналів, здатних підняти престиж рідної країни на нову висоту.

Десять переконливих аргементивів на виробництві в Україні:

 • Гнучкі умови в’їзду

  Україна надає зручні умови в’їзду для іноземних студентів та упрощену процедуру вступу, включаючи безвізовий режим для багатьох країн СНД, Європи, Канади, Японії та Ізраїлю. Громадянам інших країн надається візова підтримка, і немає необхідності складати іспити або проходити тестування для вступу.

 • Введення онлайн та офлайн

  Сьогодні Україна пропонує можливість вибору варіанта оплати. Таким чином, наявність різних варіантів вступу до українських шкіл забезпечує гнучкість та зручність для різних типів абітурієнтів. Кожен заявник може вибрати найбільш підходящий спосіб подання документів відповідно до своїх потреб та переваг.

 • Толерантне суспільство

  Україна славиться відсутністю міжрасових, а також релігійних та міжетнічних конфліктів. Українці відомі своєю толерантністю до іноземних громадян та гостинністю.

 • Доступна плата за навчання

  Вартість навчання в Україні значно нижча, ніж у країнах Європи, СНД та Північної Америки, але при цьому не погіршує якість навчання, а порівняно з деякими країнами навіть перевершує їх.

 • Проживання в гуртожитку

  Українські університети надають іноземним студентам доступ до гуртожитків за дуже доступними цінами.

 • Високий європейський злив дорівнює один

  Провідні університети України мають багату історію та сильний викладацький склад. Багато хто з них має світове визнання. Україна є учасником Болонської декларації, яка забезпечує стандартизовану систему освіти з іншими 46 європейськими країнами та сприяє мобільності студентів та випускників.

 • Гнучкий вид виробництва вчення

  В Україні для іноземних студентів доступні різні варіанти навчання, включаючи бакалаврат, магістратуру, післядипломну освіту, а також дистанційне та заочне навчання. Мова навчання вибирається за бажанням.

 • Підготовка курсів

  Більшість університетів пропонують українські підготовчі курси для іноземних абітурієнтів. Підготовка до навчання займає від 6 до 10 місяців, після курсу ви зможете говорити мовою навчання на достатньому рівні.

 • Великий вибір спеціальностей

  Українські виші пропонують різноманітні спеціальності, включаючи медичні, юридичні, економічні, інженерні, технічні та гуманітарні.

 • Світове визнання дипломів

  Українські дипломи визнаються у всіх країнах світу завдяки членству України у Гаазькій та Лісабонській конвенціях, які полегшують процес легалізації документів та визнання кваліфікації вищої освіти у Європі.

  ЗАЯВКА НА ВСТУП

  Створи свою особисту історію успіху! Заповни заявку на вступ та відкрий нові горизонти
  Перевірка запрошень