Бізнес школа IBSc

Міжнародна бізнес-школа IBSc – визнаний навчальний заклад, що пропонує високоякісну освіту та готує майбутніх лідерів до успіху у світі бізнесу. 252 студенти з Китаю вже успішно завершили навчання та отримали свої сертифікати.

Завдяки видатному професорсько-викладацькому складу, передовим ресурсам та акценту на експериментальному навчанні Міжнародна школа бізнесу забезпечує комплексну освіту, яка надає студентам знання, навички та зв’язки, необхідні для успішного ведення бізнесу в умовах сучасної конкуренції.

Міжнародна бізнес-школа IBSc також активно підтримує дослідження та інновації та заохочує студентів залучатися до наукових досліджень, стартапів та підприємництва, надаючи їм менторську підтримку.

Не тільки китайські студенти знаходять свій шлях до знання та успіху тут. Школа є джерелом знань та досвіду для студентів з усього світу. Студенти з різних культурних та професійних середовищ формують глобальну спільноту, що сприяє обміну ідеями та розумінню різноманітних підходів до бізнесу.

Ми пишаємося нашими випускниками, які довели свою конкурентоспроможність і здатність адаптуватися до ринкових умов, що швидко змінюються. Їхні історії успіху є найкращою рекомендацією для Міжнародної бізнес-школи IBSc і ми з нетерпінням чекаємо на нових студентів, які хочуть стати частиною глобальної сім’ї майбутніх лідерів у світі бізнесу.

Програми навчання

Program Duration
Курс підготовки до MBA 90 годин
Курс “Міні MBA” / Основний курс MBA 120 годин
MBA загальний менеджмент 60 годин
MBA фінансовий менеджмент 60 годин
MBA управління продажами і маркетинго 60 годин
MBA управління персоналом 60 годин
MBA підприємництво 60 годин
MBA стійкий розвиток бізнесу 60 годин

Перевірка сертифікату

    ЗАЯВКА НА ВСТУП

    Створи свою особисту історію успіху! Заповни заявку на вступ та відкрий нові горизонти
    Перевірка запрошень