Дистанційне навчання

Система освіти не стоїть на місці і в 21 столітті будь-хто охочий може вчитися віддалено. Якщо ви тривалий час хотіли здобути вищу освіту у відомих на весь світ університетах, проте каменем спотикання ставали ціни на проживання, переліт чи контракт, то 2023 рік стане виконанням ваших планів, адже уряд України запустив можливість віддаленого навчання в університетах, не виїжджаючи з вашої країни!

 

Як отримати вищу освіту онлайн?

Неважливо, де ви знаходитесь – Центр міжнародної освіти “ІНЖЕК” надає таку можливість студентам з усієї земної кулі. Серед наших абітурієнтів, студентів та випускників – талановиті молоді люди з Марокко, Гани, Туреччини, Азербайджану, Узбекистану, Нігерії, Китаю, Індії та інших держав. Навчаючись віддалено в українських університетах, ви отримаєте якісну вищу освіту з визнаними у всьому світі дипломами, а наші співробітники подбають про ваше комфортне навчання та здобуття знань у повному обсязі.

 

Переваги віддаленого навчання в Україні разом із Центром міжнародної освіти “ІНЖЕК”

 

 • Немає обмежень для вступу

  Вступити може кожен, у будь-якому віці, адже вчитися – ніколи не пізно, а отримати визнаний у всьому світі диплом – дорогого вартує.

 • Навчайтеся онлайн!

  Навчання відбувається у режимі онлайн. Міністерство освіти і науки України у співпраці з провідними університетами підготувало спеціальну онлайн-програму з можливістю складати іспити віддалено.

 • Повертайтесь до університетів

  Після стабілізації ситуації в Україні, всі бажаючі зможуть повернутися до України та продовжити навчання з проживанням у студентських гуртожитках та відвідуванням університетів. Повноцінне студентське життя дуже близько!

 • Доступно

  Вартість освіти в Україні ще ніколи не була настільки доступною – навчаючись віддалено, вам не потрібно витрачати гроші на отримання візи, квитки, проживання в іншій країні, вам не потрібно залишати межі власного будинку! Університети фіксують ціни на навчання, і ви зможете отримати диплом, навчаючись віддалено.

 

Всім відомо, що вища освіта відкриває двері у краще життя – високооплачувана робота, високий рівень життя, цікаві завдання та, що найголовніше, шикарні перспективи для майбутнього розвитку.

 

Віддалена освіта в університетах України

 

Команда ЦМО “ІНЖЕК” завжди підтримує іноземних студентів та пропонує всю необхідну допомогу кожному. Ми супроводжуємо студентів від етапу подання документів до моменту вступу до університету та гарантуємо вирішення будь-яких питань. Зв’яжіться з нами прямо зараз для уточнення будь-яких питань, пов’язаних з здобуттям освіти в Україні дистанційно і ми детально вас проконсультуємо, надавши відповіді на всі запитання.

 

Вчитися ніколи не пізно – – вступайте до університетів України для дистанційного навчання, а професіонали команди ЦМО “ІНЖЕК” дадуть відповіді на будь-які питання, що виникають у вас, і допоможуть в здобутті освіти та міжнародно визнаного диплому!

  ЗАЯВКА НА ВСТУП

  Створи свою особисту історію успіху! Заповни заявку на вступ та відкрий нові горизонти
  Перевірка запрошень