Нострифікація, апостиль, переклади

Кожен, хто приїжджає до іншої країни з наміром продовжити освіту, стикається з необхідністю підтвердити свої освітні документи.
Якщо ви навчалися за кордоном та плануєте продовжити навчання в Україні чи країнах Європи, вам потрібно буде пройти процедуру нострифікації, яка полягає у визнанні ваших документів (атестату, академічної довідки та диплому) місцевими органами влади. Центр міжнародної освіти “ІНЖЕК” спеціалізується в цій галузі та надає професійні послуги з нострифікації, апостилю, перекладів та легалізації.

Чому варто обрати нас?

Наші досвідчені фахівці допоможуть вам правильно оформити пакет документів для процедури визнання, подадуть його до Міністерства, допоможуть вам сплатити всі обов’язкові збори за послуги, а також постійно інформуватимуть вас про перебіг процесу нострифікації. Вам не доведеться витрачати час на очікування у чергах та розгляду у законодавстві.

Термін виконання: Від 1 до 4 місяців (залежить від обраного вами тарифу) з моменту оплати, що здійснюється через уповноважений центр нострифікації у різних країнах.

Як оформити замовлення на допомогу з документами
або отримати безкоштовну консультацію:

Завітайте до нашого офісу за адресою: м. Харків, пров. Інженерний 1-А

Зв’яжіться з нами або напишіть повідомлення. Наш спеціаліст відповість на всі ваші запитання: +380 (99) 107 86 35

Надішліть свої документи на електронну пошту post@ingek.com

    ЗАЯВКА НА ВСТУП

    Створи свою особисту історію успіху! Заповни заявку на вступ та відкрий нові горизонти
    Перевірка запрошень